0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-42 %
SUWERER Вистинска Кожа жените кеси за жените 2018 нови луксузни чанти жените кеси дизајнер на чанти чанти жените познати брендови

SUWERER Вистинска Кожа жените кеси за жените 2018 нови луксузни чанти жените кеси дизајнер на чанти чанти жените познати брендови

DEN 6611.00
DEN 11398.08
Това е достапна

Количина на стоки

SUWERER Сите кеси се избор на висок квалитет на првиот слој од кожа производство. Кожа линии како човечка кожа,Во некои места повеќе деликатна во некои места груб, сите линии не може да биде точно на ист кожа. Квалитети Големина : Медиум Димензии : 24cm x 25cm x 14cm Тежина : Околу 1.05 Kg Главен Материјал : Супериорен cowhide(Вистинска Кожа) Забелешки : 1. Овој производ е направен од врвен квалитет на Кожа и може да има малку нови кожа арома. Ако не се користи за тоа, вие само може да се отвори пакетот и го стави во вентилација место за неколку часа, а потоа го мирис ќе исчезнат. 2. Ве молиме оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина. 3.Поради различни производство серии, може да има отстапување на 23 CM за предмети. За Данок 1.Ние не се одговорни било обичај данок, но ние ќе ви помогнеме да напишете пониска вредност да ви помогне да се избегне царинската данок, 2.Обично ние ќе се изјасни на минимална Вредност за да се избегне обичај данок, но поради различните политики во различни земји, ние не може да се контролира од оваа услови, па купувачите може да се плати за некои сопствени данок. 3.Купувачите можат да ни остави порака да ни каже колку вредноста што би сакал да се изјасни кога ќе го поставите цел, ние ќе се справи хумор. За Превозот 1. Ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред вашата исплата, ние не би одговорни било наплата причина што не нудат право адреса(вклучувајќи и детални адреса, телефонски број ), сите пакет ќе се испрати во 48 часа. 2. ние ќе испрати пакет со Aliexpress стандард превозот начини, Нормално, ќе добиете пакет по 10-35 дена, но Русија, Бразил може да трае 15-60 дена, ако не добиете пакет по 60 дена, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе рефундирање на вашите полн со пари. 3. Ако сакате да се добие пакет побрзо, ние може да го испрати до вас од страна на DHL, EMS, но треба плати дополнителни превозот надомест. За Враќање 1.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по сте го добиле на производот дали сакате да се вратат или размена на објект, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се справи со тоа во прв пат 2.Ако не сте ги задоволи со нашиот објект, бидејќи на квалитетот или други причини, ве молиме контактирајте не првиот и не се отвори спор, без било какви разговори, ние ќе ви понудиме една најдобри решенија за сите прашања 3.Ако сакате да ги разменат други предмети, ве молиме да се врати ставки за да ни со оригиналниот пакет и ситуации, ние ќе организираме за да ви испратиме нова точка како добивме торба, покрај тоа, ние не се одговорни било превозот надомест, се надеваме дека ќе може да разбирањето 4.Ако имаш Неисправни објект или да се најде објектот бил оштетен, ве молиме контактирајте со нас прв и испрати фотографија до нас за да се провери тоа, ние би. За Повратни Информации
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Па ве молиме да не се отвори било спор или ни даде неутрални или неутрален Повратни информации 2. ако не сте задоволни со нашата производ по добие тоа , ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви понуди задоволително решение во последен.

Основните својства

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Цвеќиња
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Бренд Име:
SUWERER
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Шаблон Тип:
Флорални
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
SW100054
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
торба боја:
Црна

Додатоци на производот