0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
СТАВЕТЕ Вистинска кожа гласник кеси чанти tote вистинска кожа чанта

СТАВЕТЕ Вистинска кожа гласник кеси чанти tote вистинска кожа чанта

DEN 9072.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Декорација:
Sequined,Батон,Црисс-Крстот,Ниту,Писмо,Шалови,Синџири
Бренд Име:
паста
Број На Модел На:
4P1272
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Satchels
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Totes

Додатоци на производот