0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-38 %
Женски Гласник Кеси Чанти Жените Познатиот Бренд Најлон Секојдневен Tote Плажа Торба За Жените Солидна Sac Главен Bolsa Feminina

Женски Гласник Кеси Чанти Жените Познатиот Бренд Најлон Секојдневен Tote Плажа Торба За Жените Солидна Sac Главен Bolsa Feminina

DEN 650.00
DEN 1048.32
Това е достапна

Количина на стоки


Руски пријатели купи мерки на претпазливост : руската поштенски прописи бараат целосна име на примачот име, се состои од три дела. Па, ве молам кажете ми ги твоето полно име, ви благодариме!
кеси чанти жените познати брендови жена гласник кеси Мулти-џеб дами кеси 2017 топла торба ZK1006 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Забелешка : Овој производ големина на информации е само за референца само, ве молиме проверете над детални мерења да се избира правилна големина, и им овозможи на 1-3cm (0.4-1.2") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме
Женски Гласник Кеси Чанти Жените Познатиот Бренд Најлон Секојдневен Tote Плажа Торба За Жените Солидна Sac Главен Bolsa Feminina

Основните својства

Бренд Име:
zhuoku
Обликот:
Satchels
Главен Материјал:
Најлон
Чанти Тип:
Totes
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Appliques
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Надворешноста:
Солидна Торба
Број На Модел На:
Чанта
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Тип На Објект:
Чанти
гласник чанта:
Моден Рамо Гласник
sac главен:
bolsos
жените crossbody торба:
жените гласник кеси
Рамо Кеси:
жените торба
Чанти:
жените чанти

Додатоци на производот