0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
Мотоцикл Водоотпорен Црна Резервоарот Кеси Мултифункционален Тешко Школка Торба Мотоцикл Возење Багаж Ранец Рамо Седиште Опашка Пакет

Мотоцикл Водоотпорен Црна Резервоарот Кеси Мултифункционален Тешко Школка Торба Мотоцикл Возење Багаж Ранец Рамо Седиште Опашка Пакет

DEN 3588.00
DEN 5519.52
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Задното Седиште Кеси
Објектот Должина:
18cm
Специјални Функции:
Мултифункционален ,Водоотпорен
Бренд Име:
menat
Материјал Тип:
Карбонски влакна СТП тешко школка
Објектот Тежина:
1.8kg
Објектот Ширина:
39cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Име На Модел:
CB1602
Објектот Висина:
53cm
Капацитет:
30L
Материјал:
Карбонски влакна СТП тешко школка, 840DNylon
Нето тежина:
1.4 KG

Додатоци на производот