0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-34 %
IVITA 4600g Crossdress Силикони на Градите Форми Crossdresser Силиконски Гради Лажни Гради Транссексуалци Трансвестит Градник Влечете Кралицата Градник

IVITA 4600g Crossdress Силикони на Градите Форми Crossdresser Силиконски Гради Лажни Гради Транссексуалци Трансвестит Градник Влечете Кралицата Градник

DEN 21786.00
DEN 33008.64
Това е достапна

Количина на стоки

Нашата Супериорност : 1. Ние лекување на производите со Платина катализатор за време на производството, така и нашите производи се innocuity, висок квалитет, здрава и безбедна за вашата кожа. 2. Ние го имаме СТУДИСКИТЕ и ФДУ сертификација. ( ФДУ : САД Прехрамбената и Лекарската Администрација ) 3. Фабриката директно да го продаде. 4. Целосна силикони, повеќе реални, мека, lifelike.
IVITA 4600g Crossdress Силикони на Градите Форми Crossdresser Силиконски Гради Лажни Гради Транссексуалци Трансвестит Градник Влечете Кралицата Градник Карактеристики : 1. 2018 нов дизајн врвен квалитет на професионални aritifical силикони на градите форми лажни градите гради. 2. Формата е направен во 100% течни силикони и врвен квалитет. 3. Формата е животот-како на телесната тежина и се чувствуваат со мека надворешниот кожата. 4. Директно носат удобен и не треба одредена градник. 5. Безбедност eusable и лесно чистење на рака мие само. Спецификации : ( Големина еден градите ) Должина : 23cm/ 9.1" Ширина : 20cm/ 7.9" Height : 12cm/ 4.7" пар Тежина : 4600g/ 10.0 Ib Боја : Бела Пакет содржина : 1x 4600g/пар Бели Силикони на Градите Забелешка : објектот е спакуван со бела кутија без никакви зборови или слики. Никој не може да знаат што е внатре. имаме три бои, Бела, Беж, Suntan. Ако сакате други бои, ве молиме да ни оставите порака. Плаќање :
А Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само
Contant нас : А. ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ако имате било какви прашања
Б. Ние одговори ПОБРЗО во рок од 24 часа (освен викенд)
Превозот :
А Ние брод брзо. Сите нарачки се испраќаат во рок од 3 дена(освен викенд)
Б. Ние брод на адресата наведена на изразат.
В. Ние не сме одговорни за погрешни/undeliverable адреса Враќање :
А. ве Молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од денот на приемот за враќање инструкции
Б. Ставка мора да се во оригинал, unworn, непроменета состојба
C. Купувачи се одговорни за враќање превозот на трошоците
D. такси Превозот се неповратни
E. ве Молиме овозможи 5 работни дена за процесот на враќање
Повратни информации :
Вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек, ако тоа го сакаат,
и ние ќе го прават истото за вас.

Основните својства

Тип На Објект:
Градите Форма
Количина:
1 Парче
Материјал:
Medicial одделение течни силикони
Големина:
48cm*20cm*12cm
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
L1950W12XL
Бренд Име:
IVITA
Тежина:
4600g
Објектот:
силикони на градите форми
Облека Нега:
Рачно миење Само
Местото на Оригиналот:
Кина(Копно)
е-прилагодена:
Yes
Предност:
Врвен квалитет на мека на допир и realisitc artifical силикони на градите форми
сертификација:
ФДУ&ГРУПИ
Катализатор:
platinum
одговараат за:
Crossdresser Влечете кралицата Mastectomy Транссексуалци Трансвестит Transvestite

Додатоци на производот