0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
20 парчиња Гума, Силикони Аналогни Палецот Стап Костец Капа и Маска за PS4 Про Тенок за Xbox Една Елита S Контролер Thumbsticks Капи

20 парчиња Гума, Силикони Аналогни Палецот Стап Костец Капа и Маска за PS4 Про Тенок за Xbox Една Елита S Контролер Thumbsticks Капи

DEN 189.60
Това е достапна

Количина на стоки


20 парчиња Гума, Силикони Аналогни Палецот Стап Костец Капа и Маска за PS4 Про Тенок за Xbox Една Елита S Контролер Thumbsticks Капи
Тие се 11 боја за вашиот избор, може да се МЕША бојата што сакате само да се направи една забелешка ,Ако нема забелешка, ние ќе испрати Ramdomly.
Карактеристики : Џојстик Капа Копчето опфаќа за PS4 контролер Количина : 20 компјутери го Замени вашиот истрошени или скршени PS4 контролер капа Заштитете го вашиот PS4 контролер џојстик против прашина и нечистотија Лесно да се замени во секунди се Направи вашиот џојстик изгледаат како нови повторно Материјал : Пластични Боја : 11 боја
Компатибилен со :
PS4 Контролер
Пакет се Вклучени : 10 пар на Џојстик капи за PS4 Контролер
Начин на плаќање
Ние прифаќаме Escow, T/T Пренос, Western Union,Paypal, Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме!
Превозот Услови
1) време на Испорака :
1. Ние ќе го испрати во рок од 3 дена кога ќе ја добиете вашата исплата. (Освен одмор)
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашата Aliexpress адреса е надграден и детални. И ако сакате да го промените вашиот превозот адреса откако ќе поставите цел, ве молиме ги споделите со нас прв пат. Ви благодариме!
3. Откако испративме на стоки, ние ќе ви e превозот информации, како и следење на број.
2) Превозот време :
1. Генерално , повеќето земји превозот време се како што е подолу , поради варијација на поштенски serivce во различни области , некои области може да потрае подолго. Ако сте се сретнале со проблем , добредојдовте слободни падна контактирајте со нас , ние wlill ви одговори sonn .
Превозот Метод
Доби дена
Превозот област
Сингапур пост
10-35days.
Сите на светот
EMS
5-15days
Некои земји/области
Хонг Конг Пост Воздух Mail
10-15days
Сите на светот
Кина Пост Воздух Mail
15-30days.
Сите на светот
DHL
3-7days
Сите на светот
UPS-от
3-5days
Сите на светот
2. Експрес начин ЕМС & DHL&Кина Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Mail,времето За испорака на DHL ќе биде побрзо (3-7 работни дена) од EMS(5-15 дена ), но треба повеќе превозот цена, EMS ќе биде помалку шанси да бидат земени обичај данок. За Бесплатен Превозот предмети,Ние, Главно, се брод од страна на Хонг Конг Пост Воздух Mail,EMS И Кина Пост Воздух mail.ако сакате да брод брзо Со DHL или UPS-от,ве молиме контактирајте со Продавачот да плати повеќе превозот цена и да се направи една забелешка.
Наплата & Гаранција
Ако објектот е неисправен по приемот,ве молиме контактирајте со продавачот наскоро.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако објектот нема квалитет проблем, купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
5. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период, Генерално, 3 месец (и во
оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Основните својства

боја:
Сива, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, жолта, Розова, Rainbon, Јасно, Мешавина Боја
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Бренд Име:
TOYILUYA
Број На Модел На:
20-P4001
Со USB:
NO
SONY Модел:
PlayStation4
is_customized:
NO
Материјал:
Силикони
SONY Модел:
PlayStation4

Додатоци на производот