0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Топла трговија на големо 100pcs печати акрилик rasta реге топката папокот прстен банана криви barbell папокот прстен бесплатен превозот

Топла трговија на големо 100pcs печати акрилик rasta реге топката папокот прстен банана криви barbell папокот прстен бесплатен превозот

DEN 575.52
Това е достапна

Количина на стоки


*Detial
1.материјали : УВ акрилик
2.100 парчиња/торба
3.Тип : папокот прстен,папокот прстен ,стомакот прстен ,банана barbell ,криви barbell
4.цена : фабрика цена
5.парична казна или мода : мода и казна
6.стил : печатење,rasta реге топка
7.големина : 14 мерачи
8.должина : 7/16"
9.топката големина : 5mm , 8mm
10.Место на Потекло : Кина (Копно)
11.испорака време : 7-15days
12.Голем за да може да се прифати
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Основните својства

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
TGEOR
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
С-Т-001
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
meterials:
УВ Акрилик
Тип:
папокот прстен
Стил:
печати,resta реге
моден или парична казна:
Моден
окно:
14G 7/16
Топката:
5mm,8mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Додатоци на производот