0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-18 %
LDDCZENGHUITEC 4*U2 чип 40W 4400lumens водоотпорен led светло за полнење за мотор led светлата мотор led светло

LDDCZENGHUITEC 4*U2 чип 40W 4400lumens водоотпорен led светло за полнење за мотор led светлата мотор led светло

DEN 3179.00
DEN 3876.00
Това е достапна

Количина на стоки


Други детални
Школка 6063-T6 алуминиум Површински третман Type3 хард-елоксирани анти-абразивни заврши Леќа Анти-одраз оптичко стакло леќа Предводена Чаша Висока effiency портокалова кожа рефлектор Кабел 41 Inchs или прилагодено Боја Бин Бело "L"заградата на 304 нерѓосувачки челик Зрак Агол 28 Коло ефикасност 0.95 Работна Температура -40 - 60
Нови Водоотпорен КРИЕШЕ Бела DC 9 V-16 V Чип XML У2 4 Led светлото на рефлекторите . 40w 4400 Lm за Мотоцикл, АТВ, Автомобил, ЏИП,Брод...
Подолу се слики споредување WR20 (1600 LM) & WT40 (3000 LM) & 2x WT40 (6000 LM)
известување кругот белег во секоја слика, што дава подобра идеја за разликата
Подолу дијаграм покажува како да се жица за вклучување/исклучување за да позитивна или негативна страна
Подолу стр ictures предвидено од страна на купувачи ,ви благодариме.
Подолу се слики испратени назад од Марк во велика БРИТАНИЈА
монтирани 2x 20w & 2x 30w рефлектори на неговиот мотоцикл
Подолу се слики испратени назад од Боб во САД
монтирани пар на 30w led светла под светлата на неговиот мотоцикл
Подолу се слики испратени назад од Давид во Бразил
Сите негови пријатели се монтирани пар на 30w led светлата на нивното мото велосипед
Подолу се слики испратени назад од Achilleas во Грција
монтирани пар на 30w led светла на неговиот мотоцикл
Подолу се слики испратени назад од Kollios во Австралија
монтирани 2x 30w лер рефлектори на својата dirt bike
Предупредување :
1.Оваа светлина, може да се користат под дожд.
2.Вградената заштита, кога внатрешна температура надмине 70c ќе dimm светлината автоматски потоа продолжи по излади
3.Не светлината на зрак да на некој око. Тоа може да предизвика еден слеп особено за децата поради високите светол зрак.
Превозот :
1.Ве молиме да направите исплата во рок од 5 работни дена по аукцијата заврши.
2. Предмети ќе биде предаден within10 дена по уплата.
3. Големи Празници како Божиќ и Нова Година, со голем обем да се испрати во светот, време на испорака ќе биде многу подолго
Повратни информации :
1.Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.
Ние го ценат вашиот бизнис и ќе ги преземе сите можни и разумни чекор за да се
помош ако било каков проблем да се појават. Ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти која и негативни повратни информации
или отворање каков било спор.
2. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде
задоволувачки резултати.
3.ако вашиот објект не пристигне во исправна состојба, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.
Сите купувачи имаат прилика да ги испратите вашите слики од мене. Јас ќе се обидам во моја моќ за да се стави em' сите на Alixepress па други може да делат работа што сте го направиле за вашиот прекрасна играчка.И Во следниот ред,ние ќе се обезбедат некои подарок за вас.
Многу благодарение и среќен наддавање

Основните својства

Бренд Име:
LDDCZENGHUITEC
Wattage:
40w
led светилка:
4*U2 led чип
Напон:
9V-16V
тековната:
1.5 A-3А
Опсег:
300 метри
Боја:
Црна Slivery Прилагодени
Температура На Боја:
3000K-7500K
Водоотпорен оценка:
IP67
Пакет:
Белата кутија или Подарок кутија
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
6063-T6 алуминиум легура

Додатоци на производот