0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Бесплатен Превозот DS1307ZN + T нови SOP8

Бесплатен Превозот DS1307ZN + T нови SOP8

DEN 808.00
DEN 897.60
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте во продавница
1.Имаме многу различни видови на стока (сите во една продавница),И уште позначајно ,ќе се добие најниска Цена и со висок Квалитет .
2.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .Купи повеќе делови. се користи "Додади во кошничка" ние ќе се направи попуст за вас. Ако ви треба нешто можете да ме контактирате,Бидејќи повеќето од нив се ' уште не се објавени на интернет.
3.Ние можеме да брод од DHL / UPS/ EMS /Федекс / ТНТ /Кина Пост Воздух Mail.. . За Земјите & Региони каде ЕМС не може да се испорача,pls изберете и други превозот начини.
4.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
5.Секој увоз надоместоци или давачки на купувачот одговорност.
Наплата & Замена
1.Доколку ставката што сте ја купите од нашата продавница не се на совршенство квалитет, што е, тие не работат по електронски пат да производители спецификации, едноставно ги врати ни за замена или враќање на средствата.
2.Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се квалификува за враќање на парите или замена.
3.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.
4.Ако имате било какви прашања, не 100% задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние одговор е-пошта во рок од 24 часа .

Основните својства

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
DS1307ZN + T
Бренд Име:
ZHONGXIANGTAI
10pieces / многу:
$ 1.7/ парче

Додатоци на производот