0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
XiaoKaiXin Зима и Топло Цртан филм Затворен Кадифен Влечки Дома Жени/Мажи/Децата Симпатична Големи-очи Жаба Гумени Влечки Не се лизга Чевли

XiaoKaiXin Зима и Топло Цртан филм Затворен Кадифен Влечки Дома Жени/Мажи/Децата Симпатична Големи-очи Жаба Гумени Влечки Не се лизга Чевли

DEN 665.00
DEN 949.44
Това е достапна

Количина на стоки


Xiao Kai Xin Зима и Топло Цртан филм Затворен Кадифен Влечки Дома Жени/Мажи/Децата Симпатична Големи-очи Жаба Гумени Влечки Не се лизга Чевли
Добредојде
За Производи : Вистински шут слики. 100% За Производи. На високо-квалитетни производи Големина стандард Прекрасна форма, мек материјал, прифаќање на топлина. Едноставно, дарежлив, да го привлече окото. Стоката ќе примите се спакувани во еден подарок торба и може да се користи директно како подарок.
За логистика : e Packet : Ние се отвори од 31 Земји ! На пример : сад, Украина, Нов Зеланд , руската Федерација и така натаму, за да се постигне Бесплатен Превозот , Други земји треба да плаќаат околу $2 во такси . Може да донесе повеќе брза услуга ! Додека ти го купат тежината на стоки достигна 550g може да се постигне e Packet Бесплатен Превозот ! Брзина на Затворање ЕМС !
Нормално : 7-10 работни дена за да стигнат до одредиштето;
Посебни услови : 15-20 работни дена за да стигнат до одредиштето;
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail :
Нормално : 16 - 35 дена или така да стигнат до одредиштето;
Посебен случај : 35 - 60 дена да стигнат до одредиштето; Исклучоци (посебни околности вклучуваат но не се ограничени на : виша сила, царински преглед, политиката на прилагодување и големи празници во Европа, итн.). Производ Екранот

Основните својства

Чевли Големина:
3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Пета Тип:
Станот со
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Шаблон Тип:
Цртан Филм Анимација
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Чевли Тип:
Основни
Бренд Име:
XiaoKaiXin
Со Платформи:
Yes
Број На Модел На:
XKX11
Моден Елемент:
Платформа
Outsole Материјал:
Гума
Применливи место:
Внатрешна
Горниот Материјал:
Стадото
Пол:
Жени/Мажи/Деца
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Шиење

Додатоци на производот