0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
заеднички железнички инјектор три вилица dismounting клуч алатка, заеднички железнички инјектор отстранување алатка

заеднички железнички инјектор три вилица dismounting клуч алатка, заеднички железнички инјектор отстранување алатка

DEN 810.24
Това е достапна

Количина на стоки

Три вилица клуч за заеднички железнички инјектори, заеднички железнички инјектор отстранување клуч
НЕКОИ СЕ ДЕЛ ОД КАТАЛОГ

Основните својства

Објектот Ширина:
5inch
Напон:
NO
Електронски:
No
Тип На Објект:
Други
Бренд Име:
Aly Тест
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
моќност:
NO
Објектот Висина:
5inch
Објектот Должина:
10inch
Име На Модел:
Нови
Верзија На Софтвер:
Нови
Хардвер Верзија:
Нови
Материјал Тип:
B4C
Специјални Функции:
WIFI
Објектот Тежина:
0.1kg

Додатоци на производот