0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Замена на Делови Пред Двојно USB Приклучок Интерфејс Терминал за Nintendo WiiuPAD

Замена на Делови Пред Двојно USB Приклучок Интерфејс Терминал за Nintendo WiiuPAD

DEN 592.00
DEN 623.52
Това е достапна

Количина на стоки

Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет
Лесно да се инсталира. Нема потреба да се плати за високо поправка такса.
Поправи Делови Пред Двојно USB приклучок интерфејс терминал
Замени скршен , оштетената, испукана и неупотребливи Делови
Секој објект ќе бидат проверени пред испраќање.
Одговара модел : Nintendo Wiiu PAD
Спакуван вклучуваат :
1x Пред USB приклучок интерфејс терминал за Nintendo Wiiu PAD
Плаќање
1)да ја прифатиме Alipay. Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3)Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.
Испорака
EMS : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена.
DHL : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 4 до 5 дена.
FEDEX : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 6 дена.
Кина Пост : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена.
Гаранција
12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи.
Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испратите сликите или видео,ние ќе разговараме метод за да се реши овој проблем со вас.
Ве молиме испратете го на неисправни производи во рамките на гарантниот prriod.
Ќе бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испорака кога пакување,и ние ќе се потрудиме да се спречи оштетување во транспортот.
100% Реална Слика.
Враќање Враќање
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање,и вашиот po#.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNIGN ПОНУДАТА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.ИЛИ,можете да изберете да имате замена.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Повратни информации
1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,ние sincerel ве покануваме да оставите позитивен фидбек (Пет Ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за разбирањето!

Основните својства

Бренд Име:
eXtremeRate
Nintendo Модел:
Wii
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo

Додатоци на производот