0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2018 Снег Психичка Vocaloid Hatsune Miku Кимоно Yukata Фустан Униформа Облека, Аниме Cosplay Носии

2018 Снег Психичка Vocaloid Hatsune Miku Кимоно Yukata Фустан Униформа Облека, Аниме Cosplay Носии

DEN 1631.52
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : Мека крпа
Големина:S M L XL XXL XXXXL
Пакет Вклучувајќи : Кимоно+Headwear+Pantyhose+Bowknot
Answer : ___________________________ Note : бел треба платат за екстра!
Костими Големина Табела : S : Биста(78-82cm) Половината(60-64cm) на Колкот(81-85cm) Висина(150-155cm) M : Биста(82-86cm) Половината(65-69cm) на Колкот(85-89cm) Висина(155-160cm) L : Биста(86-90cm) Половината(69-73cm) на Колкот(89-93cm) Висина(160-165cm) XL : Биста(90-94cm) Половината(73-79cm) Хип(93-97cm) Висина(165-175cm) XXL : Биста(94-98cm) Половината(79-83cm) на Колкот(97-102cm) Висина(165-175cm) XXXL : Биста(98-103cm) Половината(83-87cm) на Колкот(102-106cm) Висина(175-180cm)
shipping Policy
Ние Брод на Светот
Објектите се превозот од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 40 работни дена.
Факултативна Превозот Методи
Ако сакате побрзо превозот и како да се користи Експрес сервис како EMS, UPS-от, DHL, TNT, FEDEX, ќе им понуди конкурентна цена со попуст, ве молиме контактирајте не за понатамошни информации. Во нормална состојба, стоката ќе се доставени во рок од 3-7 работни дена по превозот.
КУПАТ ПОВЕЌЕ, СПАСИ ПОВЕЌЕ-ПРЕВОЗОТ ПРОМОЦИЈА
Ние надградба на превозот метод да се Изразат услуга atomically ако вашата нарачка вкупниот износ повеќе од 200.0 ДОЛАРИ, вклучувајќи ги комбинираат превозот надомест. Ќе ја добиете вашата цел побрзо и побезбедно од Воздухопловната мали парцели.
Парцели во Задоцнување : Ако парцела одложена во превозот (повеќе од 30 дена од датумот на испраќање), ве молиме контактирајте со нас преку трговија јасли .
Услуги на клиентите : Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку трговија јасли секое време, ние ќе среќен да им помогне на вас како е можно поскоро.
Жалба
Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да се јавите Aliexpress.
ЗАТОА што : Ние ќе се обезбеди побрзо и побрзо решение од Aliexpress. Вашата помош и разбирање ќе бидат високо ценети.
Политика На Враќање
Се враќа ќе биде прифатена само ако некој објект е грубо погрешно или примени во грешка или оштетена состојба во 30 дена. И купувачот ќе се одговорни за враќање на трошоците. Целосно враќање на средствата ќе бидат дадени по приемот се врати стоката. Да се охрабруваат да го прочитате преглед пред поставување на својата цел. Треба да имате било какви прашања, ние го поздравуваме вашиот e-mail да разговараат во понатамошни детали. Ние ќе ги одговори сите прашања на најдоброто од нашата способност.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Компоненти:
Врвот,Фустани
Бренд Име:
НА COS СВЕТОТ
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
cc-1105
Материјал:
Мека крпа
Знаци:
Hatsune Miku

Додатоци на производот