0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
10PCS/МНОГУ IRS20957 IRS20957S СОП-16 IRS20957STRPBF Дигитален аудио драјвер чип

10PCS/МНОГУ IRS20957 IRS20957S СОП-16 IRS20957STRPBF Дигитален аудио драјвер чип

DEN 469.00
DEN 493.44
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Бренд Име:
BUW
Додаток Тип:
конектор за додатоци
Број На Модел На:
IRS20957S

Додатоци на производот