0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
За Tesla Model S 2014.2015..2017 Целосна Задните Трупот Фах Лагер Товар Мат Кат Заштитник нога подлога душеци висококвалитетна Кожа

За Tesla Model S 2014.2015..2017 Целосна Задните Трупот Фах Лагер Товар Мат Кат Заштитник нога подлога душеци висококвалитетна Кожа

DEN 6598.00
DEN 10150.08
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : Висок Квалитет ISO9001 Сосема Нов Везови Кожа Душеци.
Најдобра водоотпорен функција
Спречување На Горење
Спречување на гребење, Намалување на вибрации, отпорност на Абење
Лесен за чистење на канализација
Лесно да се одговори на оригиналната форма по виткање
Сертификат за положен : ISO9001&TS16949
Големина : Преку Мувла Се Произведуваат. Големина 100% Одговара За Инсталација.
Рачно Работење и Автоматски Операција Автомобил Багажникот Душеци е Иста Големина, ве Молиме Остатокот Увери Купување!
Патосници Боја : Кафена / Црна / Вино Црвено
Производ Тежина : 1 Сет ( 5 КОМПЈУТЕРИ ) Околу 3,5 КГ .
Место на Потекло : Гуангжу,Кина.
Имаме светот повеќе од 1200 возило модели на Багажникот Душеци (професионални големина),Затоа што автомобилот е премногу,Ако вашиот автомобил не е во нашите производи се покажува,ве молиме контактирајте со нас! Ви благодарам многу!Ние гарантираме 100% големината на Багажникот Душеци е погодна за вашиот автомобил да се инсталира!
Следниве марки на автомобили(разни модели и година на возилото) имаме производи за преработка и продажба.Ние сме професионални за производство фабрика!
Многу едноставен прирачник за инсталација ! ! ! ! !
Слики за други модели инсталација ефект, ве молиме остатокот увери купување! Ние гарантираме дека нашиот производ е погоден за вашиот автомобил за да го инсталирате и совршен ефект! Ако производот не е погоден за инсталација. Ние ќе целосна наплата!
- За Царинска
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. ние не сме одговорни за било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место, како што се Бразил,Полска,италија.
Ако треба да се прогласи за вистинската вредност на parcle, ве молиме да ни каже дека со цел порака,e-mail или trademanager.
За плаќање 1) Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. За испорака -
1. Во светот превозот. Во светот превозот со ЕМС,E-EMS,DHL,Fed Ex, Кина пост, и др.( Освен некои земји и APO/FPO ) .
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. парцела ќе биде предаден во рок од 1-3 дена.
3. Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов за објектот.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ако Цел Адреса / Tel / Поштенски Код / Addressee Било една грешка,Пакетот не е во можност да се примени.Ние не признава Било каква Одговорност, ви Благодариме !
4. Услуга Транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите на тоа, се додека не добиете и снабдување со следење на број. Ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволни одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере превозот метод !
Враќање&наплата 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и Ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.

Основните својства

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
LVZHIQI
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Материјал:
Висок Квалитет На Сосема Нов Везови Кожа Душеци
Багажникот Душеци Боја:
Кафеави / Црни / Вино Црвено
Големина:
Through The Mould Produce. Size 100% Fit Installation
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
Производот Количина:
1 Сет ( 5 КОМПЈУТЕРИ )

Додатоци на производот