0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
1 Сет од 4 Паркинг Растојание Контрола на PDC Сензор Врати За BMW X3 Х5 X6 E83 E70 E71 E72 66209127800

1 Сет од 4 Паркинг Растојание Контрола на PDC Сензор Врати За BMW X3 Х5 X6 E83 E70 E71 E72 66209127800

DEN 1056.00
Това е достапна

Количина на стоки


Забелешка 1
За Промет На Големо Клиенти .
Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !
Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци. Повеќе детали , ве молиме оставете ме пораки
Забелешка 2
Бразил / Agentina Купувачите треба да им понуди на CPF Број или CUIT Број при изборот на e-Пакет или Изразат Испорака.
Забелешка 3
Ако знаете царинските политики во вашата земја , ве молиме оставете порака за декларација на вредност.
Забелешка 4
Она што е Продавачот за Испорака Метод ?
(За Русија , тоа е CDEK Русија Линија Превозот
За Европските Земји , тоа е Европа Specail Линија , Без ДАНОК , Обично трае 15 дена да дестинација. Тоа, исто така, може да се e Packet повремено.)
Забелешка 5
Некои земји имаат многу строги тарифни политики. На пример : Јужна Африка, Бразил, Аргентина, итн., бараат од клиентите да ги плати своите тарифи. Пакетот вклучува : 4 компјутери -2 Година Гаранција ,Одличен Квалитет -Сосема Нов,Не е Изградена ! Никогаш не користат ! -Предмети во парк , Брза Испорака за BMW, БР. # 66209139868 / 66209139867 / 66209231286 за BMW, БР. # 66209270500 / 66209142217 / 66209233037 за BMW, БР. # 66209127800
Направи/Модел
Модел Година
KW
HP
CC
Модел
BMW X3 (E83) 2.0 јас
07.05 -
110
150
1995
Off - Road BMW X3 (E83) x Drive 20 јас
09.08 -
10
150
1995
Off - Road
BMW X3 (E83) 2.5 јас
01.04 -
141
192
2494
Off - Road
BMW X3 (E83) 2.5 si
09.06 -
160
218
2497
Off - Road
BMW X3 (E83) x Drive 25 јас
09.08 -
160
218
2497
Off - Road
BMW X3 (E83) 3.0 јас
01.04 -
170
231
2979
Off - Road
BMW X3 (E83) 3.0 si
09.06 -
200
272
2996
Off - Road
BMW X3 (E83) x Drive 3.0 јас
09.08 -
200
272
2996
Off - Road
BMW X3 (E83) x Drive 18 јас
09.08 -
105
143
1995
Off - Road
BMW X3 (E83) 2.0 d
10.04 -
110
150
1995
Off - Road
BMW X3 (E83) 2.0 d
09.07 -
130
177
1995
Off - Road
BMW X3 (E83) x Drive 20 d
09.08 -
120
163
1995
Off - Road
BMW X3 (E83) x Drive 20 d
09.08 -
130
177
1995
Off - Road
BMW X3 (E83) 3.0 d
01.04 -
150
204
2993
Off - Road
BMW X3 (E83) 3.0 d
01.04 -
160
218
2993
Off - Road BMW X3 (E83) x Drive 30 d
09.08 -
155
211
2993
Off - Road
BMW X3 (E83) x Drive 30 d
09.08 -
160
218
2993
Off - Road
BMW X3 (E83) 3.0 sd
09.06 -
210
286
2993
Off - Road
BMW X3 (E83) x Drive 35 d
09.08 -
210
286
2993
Off - Road
БМВ Х5 (E70) 3.0 si
02.07 - 09.08
200
272
2996
Off - Road
БМВ Х5 (E70) x Drive 35 јас
09.10 -
225
306
2979
Off - Road
БМВ Х5 (E70) 4.8 јас
02.07 - 09.08
261
355
4799
Off - Road
БМВ Х5 (E70) x Drive 50 јас
06.10 -
300
408
4395
Off - Road
БМВ Х5 (E70) 3.0 d
02.07 - 09.08
155
211
2993
Off - Road
БМВ Х5 (E70) 3.0 d
02.07 - 09.08
173
235
2993
Off - Road
БМВ Х5 (E70) x Drive 30 d
09.08 -
173
235
2993
Off - Road
БМВ Х5 (E70) x Drive 30 d
09.10 -
180
245
2993
Off - Road БМВ Х5 (E70) 3.0 sd
09.07 - 09.08
210
286
2993
Off - Road БМВ Х5 (E70) x Drive 40 d
09.10 -
225
306
2993
Off - Road
BMW X6 (E71, E72) 35 јас
05.08 -
225
306
2979
Off - Road
BMW X6 (E71, E72) x Drive 35 јас
09.08 -
225
306
2979
Off - Road
BMW X6 (E71, E72) 50 јас
05.08 -
300
408
4395
Off - Road
BMW X6 (E71, E72) x Drive 50 јас
09.08 -
300
408
4395
Off - Road
BMW X6 (E71, E72) Active Hybrid
10.10 -
357
485
4395
Off - Road
BMW X6 (E71, E72) M
09.09 -
408
555
4395
Off - Road
BMW X6 (E71, E72) 30 d
05.08 -
173
235
2993
Off - Road
BMW X6 (E71, E72) x Drive 30 d
09.10

Основните својства

Специјални Функции:
66 20 9 142 217 66 20 9 231 286 66 20 9 233 037
Материјал Тип:
66 20 9 127 800 66 20 9 139 867 66 20 9 139 868
Бренд Име:
NSGMXT
Зафатнина:
66209127800 66209139867 66209139868 66209142217 66209231286
Објектот Дијаметар:
0inch
Година:
66209127800 66209139867 66209139868 66209142217 66209231286
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
66209233037 66209139867 66209139868 66209142217 66209233037
Објектот Тежина:
0kg
Тип На Објект:
1 Сет од 4 Паркинг Растојание Контрола на PDC Сензор

Додатоци на производот