0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
Прозрачна Балетот Лебедово Езеро, ПРЕДВОДЕНА Туту Превез Костим за Возрасни LED Балет Здолниште Издувам Класична Бела LED Балет Здолниште Фустан

Прозрачна Балетот Лебедово Езеро, ПРЕДВОДЕНА Туту Превез Костим за Возрасни LED Балет Здолниште Издувам Класична Бела LED Балет Здолниште Фустан

DEN 3360.00
DEN 4800.00
Това е достапна

Количина на стоки

Опис на производот Боја : Бела, (Други бои може да се прилагоди, контактирајте со сервисот) Контрола : нема контролорот; вградена литиум батерија, полнење После полнењето е завршено, можете да го користите за 30 минути време на Полнење : 50 минути не треба жици за да се поврзете Ние ги користиме притисок пластични садови одлуки, сите процеси нема вишокот на лепило. Целокупната чувствувам добро, лесно да се носат.
Големина : S M L XL XXL XXXL
XS: За 150cm висина,
XXS: За висина 140cm,
XXXS: За висина 130cm.
1. Ова е Азија големина, не се однесуваат на S/M/L /XL/XXL едноставно. Ве молиме да ја потврдите вашата големина пред да купите. Објектот се Мери од страна на страна, тоа би можело да биде 1-5cm различни, горенаведените информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи.
2. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, ви Благодариме!
(1cm=0.3937 инчи ) (1inch=2.54 см)

Основните својства

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
TEMLASER
Материјал:
Најлон,Бамбус Влакна,Памук,Rayon
Пол:
Жените
Број На Модел На:
tem5589
боја:
Бела
Напојување:
ААА

Додатоци на производот