0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-11 %
HIMSTORY Елеганција Цвет и Листови Булчински Tiaras Круна Headband Кристално Јасно Кристал Церемонија Невестата Коса Додатоци

HIMSTORY Елеганција Цвет и Листови Булчински Tiaras Круна Headband Кристално Јасно Кристал Церемонија Невестата Коса Додатоци

DEN 513.00
DEN 576.00
Това е достапна

Количина на стоки


Сите ред ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена по исплата е расчисти.ако постои exceotion,ние ќе ги стави информации во продавница.Цена на производот вклучува превозот надомест . Детали за производот
1)Ние сите предмети се за вистинска снимање; Како stricktly на технологијата, прикажување, светлина, од еколошки причини ,бојата на производи може да биде мало отстапување феномен,се надевам дека може да се разбере . 2)За големини на производи ,како што се мери од страна на Страна,тоа ќе го имаат 1-3cm разлика . Испорака Детали за цел value > $200 бесплатен превозот преку ARAMEX ,SF,EMS,DHL, или други изразат испорака Со цел да се направи ќе се добие објект што е можно поскоро,понекогаш и ние ќе го избере побрз начин да брод од,различни од она што го одбереш.Ние ќе ви остават порака,ве молиме да обрнете внимание на тоа! 1)следење на број ќе се објават на интернет на вториот ден по предмети се испраќаат. 2)Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинење време во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Време на испорака може да потрае подолго време во текот на сезоната за одмор. 3)Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,ние ќе изјават тоа со пониска вредност,ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот .Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Дополнителни давачки може да се cllected во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме контактирајте со нас ако не rerceive во рок од 30days., јас ќе ви одговори во рок од 12ч.
Повратни информации :
ние ќе бидат високо ценети ако може да ни остави позитивен фидбек.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде негативен фидбек.Ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот. Ако имате било какви проблеми пред исплата,можете исто така да ни оставите порака,нашата служба за корисници ќе ви одговори назад во рок од 12 часа. Политика на враќање, ако сакате да се вратите, ве молиме имајте на пакет,капки и моите нови производи. Некои Проблеми На накит се инкрустирани со кристал или кристал .По долго време на испорака ,некои камења може да падне.можете да лепак ги врати брзо.Ви благодариме~

Основните својства

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
0012
Материјал:
Кристал
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бренд Име:
HIMSTORY
Тип:
Tiaras
Метали Тип:
Други
боја:
Бела
Материјал:
Rhinestones и алуминиумски
Големина:
висина aprox 6cm
Пакување:
opp
Повод:
Свадба Партија Матурска подарок
Состојба:
100% Сосема Нов
Дизајни:
косата круна,со Единствена коса круна ,earring не е вклучена
Обликот:
Со bobpins поправи на косата
is_customized:
Yes

Додатоци на производот