0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
LED Прозрачна Оклоп светне Јакна Светлечки Костими за Танцување Перформанси Облека DJ Фаза Танц Носат

LED Прозрачна Оклоп светне Јакна Светлечки Костими за Танцување Перформанси Облека DJ Фаза Танц Носат

DEN 17237.00
DEN 19152.00
Това е достапна

Количина на стоки

Опис На Производот 1. Материјали : висока осветленост LED светилка монистра 2. Боја : бела 3. Вклучува : LED костуми, ПРЕДВОДЕНА очила, далечински управувач, батерија кутија Големина-графикони : од големини се достапни за вас големина од S до 4 XL, итн; 5. Работни начини : 8 ААА 6.работно време : 2 часа откако; 7.Manufactur време : во рок од 5 дена; Може да биде нарачана како свој дизајни прикажани; 9. Превозот време : 15-20working дена од експрес, како што се : UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ, EMS, итн; Тип на Производ : TEM-Р-002 Материјали : Најлон / Памук Големина : L/XL/2 XL/3 XL/4 XL Power supply: 8pcs*AAA батерија Или 6pcs*18650 3.7 V батерија (Не се Вклучени) Боја Контрола : RF далечински управувач LED Ракавици : НЕМА Боја : бела Пакување : LED костуми, ПРЕДВОДЕНА очила, далечински управувач, батерија кутија.

Основните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Акрилик,Lycra,Најлон,Памук,Viscose
Број На Модел На:
tem3358
Пол:
Мажи
Бренд Име:
TEMLASER
боја:
RGB
Напојување:
ААА

Додатоци на производот