0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
64bit игра ** WWF Нема Милост ( САД Верзија!! )

64bit игра ** WWF Нема Милост ( САД Верзија!! )

DEN 1920.00
Това е достапна

Количина на стоки


64bit игра ** WWF Нема Милост ( САД Верзија!! )
PLS ЗАБЕЛЕШКА : дека оваа кертриџ има чип зачувате функцијата ист како оригиналот!! и не се потребни никакви дополнителни батеријата со сила за чување на вашите зачувани датотеки!!
тоа значи дека нема потреба грижите за losting ваши зачувани датотеки било повеќе ако батеријата немаат електрична енергија!! бидејќи ние се направи кертриџ и да зачувате датотека без батерија!! па тоа може да се задржи вашата зачувана датотеката засекогаш!!
и ова е различно од другите добавувачот е!! известување за тоа!!
ОВАА ИГРА PAK Е REPRODUTION, И НЕ СЕ ОРИГИНАЛНИ,ГЛУПАВИ КУПУВАЧОТ НЕ КУПУВАМ!! Пакет содржи : 1x Игра кертриџ само

Основните својства

Број На Модел На:
WWF Нема Милост
Бренд Име:
KUNQUAN
Nintendo Модел:
Nintendo64
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo

Додатоци на производот