0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-13 %
Евника 30 Насоки Синтетички Кадрава Senegalese Пресврт Коса Капчиња Пред-јамка Плетенки 16инчен Ombre ГРЕШКА Kanakalon Коса за Плетење

Евника 30 Насоки Синтетички Кадрава Senegalese Пресврт Коса Капчиња Пред-јамка Плетенки 16инчен Ombre ГРЕШКА Kanakalon Коса за Плетење

DEN 272.00
DEN 312.00
Това е достапна

Количина на стоки


Евника 30 Насоки Синтетички Кадрава Senegalese Пресврт Коса Капчиња Пред-јамка Плетенки 16"инчен Ombre ГРЕШКА Kanakalon Коса за Плетење ИМЕ на ПРОИЗВОД : Кадрава senegalese пресврт во плетење на косата Материјал : ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА влакна синтетички Kanekalon коса ДОЛЖИНА : 16"ИНЧИ Достапни бои : 1 B,Сива,OMBRE T1 B/#27,T1 B/ЦРВЕНА,T1 B/БУРГУНДИЈА БОИ КОЛИЧИНА : 30 Strands/пакет, 5-6packs целосна главата носи
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
Евника 30 Насоки Синтетички Кадрава Senegalese Пресврт Коса Капчиња Пред-јамка Плетенки 16"инчен Ombre ГРЕШКА Kanakalon Коса за Плетење

Основните својства

Протегала должина:
16inches
Најголемиот Дел Се Купи:
1Pcs/Многу, 3Pcs/Многу, 5Pcs/Многу, 6Pcs/Многу, 10Pcs/Многу
Текстура:
Кадрава Senegalese Пресврт
боја тип:
Ombre
Може Да Се Permed:
No
Бренд Име:
Евника коса
Материјал Одделение:
Kanekalon
Предмети по Пакет:
30strands/пакет

Додатоци на производот