0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
LED Костими Одговара на Облека Градник За Вечер Партија Перформанси Материјали LED Девојка Градник Со Светлосни Ефекти Холидеј Show

LED Костими Одговара на Облека Градник За Вечер Партија Перформанси Материјали LED Девојка Градник Со Светлосни Ефекти Холидеј Show

DEN 3240.00
DEN 3600.00
Това е достапна

Количина на стоки

Опис На Производот
1. Материјали : антиоксиданс LED ленти;
2. Боја : Бела 16 видови на облека strobe режим, далечински управувач преку далечински управувач.
3. Вклучува : LED костуми, далечински управувач, батерија кутија.
4. Големина-графикони : од големини се достапни за вас големина од S до 4 XL, итн;
5. Работни начини : 8 ААА
6.работно време : 2 часа откако ;
7.Manufactur време : во рок од 5 дена;
8. може да биде нарачана како свој дизајни прикажани;
9. Превозот време : 15-20working дена од експрес, како што се : UPS-от, DHL,FEDEX, ТНТ,EMS,итн; Тип на Производ : TEM-Р-002 Материјали : Најлон / Памук Големина : L/XL/2 XL/3 XL/4 XL Power supply: 8pcs*AAA батерија Или 6pcs*18650 3.7 V батерија (Не се Вклучени) Боја Контрола : RF далечински управувач LED Ракавици : LED ракавици Боја : Боја : Бела 16 видови на облека strobe режим Шорцеви Големина Табела : Ве молиме погледнете го подолу за вистински мерења. Ако сте дебели, ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема. (На ознака големина е Азија големина, Која Обично се помали (1-2 големини) од Западен големина, Па ние силно препорачуваме да се споредат по детални објект со големина на вашиот сопствен големината на телото сега.)

Основните својства

боја:
LED Градник, Градник и Рамо, Градник Рамо Шорцеви
Големина:
S, M, L
Бренд Име:
TEMLASER
Материјал:
Lycra,Најлон,Акрилик,Памук
Број На Модел На:
tem1585568
Пол:
Мажи
боја:
RGB
Напојување:
ААА

Додатоци на производот