0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-32 %
RoyalBeier Snap Копчиња Магнетни Алки 5pcs/Многу DIY 18mm Snap Шупливи Од Ткаенината Нараквици За Шарм Жените Femme Накит Pulseras

RoyalBeier Snap Копчиња Магнетни Алки 5pcs/Многу DIY 18mm Snap Шупливи Од Ткаенината Нараквици За Шарм Жените Femme Накит Pulseras

DEN 584.00
DEN 858.24
Това е достапна

Количина на стоки


Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.

Основните својства

Бренд Име:
ROYALBEIER
Метали Тип:
Бакар,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
позлата:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
SZ0503
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
DIY
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Алки големина:
20cm
Додаток Големина:
18mm
Додаток Материјал:
бакарни легури
Погоден за луѓето:
Жените
квалитет:
Одлични
Компанија:
ROYALBEIER
Производител :
Кина
Пакување:
OPP пакет

Додатоци на производот