0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-8 %
МОТОРНИ Црна Sissybar Backrest + Приклучните хардвер за полнење +Багаж решетката За Харли Туринг Стрит Глајд roadking ултра CVO 2014-2017

МОТОРНИ Црна Sissybar Backrest + Приклучните хардвер за полнење +Багаж решетката За Харли Туринг Стрит Глајд roadking ултра CVO 2014-2017

DEN 14328.00
DEN 15573.60
Това е достапна

Количина на стоки


Состојба : Резервни 100% Сосема Нов Супериорен квалитет и Издржливи Подлога : Прибл. 12.5"x9"x1.5" Висина : Околу. 18.5" FITMENT : Одговара за 2014-2016 Харли Туринг Модели (освен модели опремени со цврсти-планината Турнеја-Pak® багаж) За Харли Туринг Роуд Кинг FLHR За Харли Туринг Роуд Кинг Класичен FLHRC За Харли Туринг Стрит Глајд FLHX За Харли Туринг Стрит Глајд Посебни FLHXS За Харли Туринг CVO Стрит Глајд FLHXSE За Харли Туринг Screamin Орел Стрит Глајд FLHXSE2 За Харли Туринг CVO Screamin Орел Стрит Глајд FLHXSE3 За Харли Туринг Електра Глајд Стандард FLHT За Харли Туринг Електра Глајд Ултра Ограничен FLHTK За Харли Туринг Електра Глајд Ултра Стандард FLHTC За Харли Туринг Електра Глајд Ултра Класик Стандард FLHTCU За Харли Туринг Роуд Глајд FLTR За Харли Туринг Роуд Глајд Ултра FLTRU За Харли Туринг Роуд Глајд Обичај FLTRX За Харли Туринг CVO Роуд Глајд Ултра FLTRUSE За Харли Туринг CVO Роуд Глајд Кастом FLTRXSE За Харли Туринг CVO Роуд Глајд Кастом FLTRXSE2 ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 X Монтажни Backrest Плачко Бар ( Багаж Рек Latch Клип вклучени ,Како Слики Прикажани ) 1 X Четири Точка Приклучните Хардвер за Полнење батерии 1 X Багаж багажник

Основните својства

Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
Харли Туринг Стрит Глајд roadking ултра CVO 2014-2017
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg

Додатоци на производот