0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-16 %
46 - 58cm Црна Боја Универзална Прилагодливи Трајни Најлон Ukulele Рака Вратот Виси Појас со Пластични Завршува за Ukulele

46 - 58cm Црна Боја Универзална Прилагодливи Трајни Најлон Ukulele Рака Вратот Виси Појас со Пластични Завршува за Ukulele

DEN 31.00
DEN 36.96
Това е достапна

Количина на стоки


46 - 58cm Универзална Прилагодливи Трајни Најлон Ukulele Рака Вратот Виси Појас со Пластични Завршува за Ukulele
Карактеристики :
- Достапни за ukulele и мали гитара.
- Неговата технологија направете го тоа анти-носат, и анти-пропадна.
- Силни и издржливи, лесно да се инсталира.
- Убаво рака за љубителите на музиката да го носат гитари, погодно гитара додаток.
Предмет Тип : Ukulele Рака
Материјали : Најлон
Прилагодлива Должина:46 CM-58 CM
Количина : 1pcs
Боја : Црна
Големина На : Слободен Големина
Погоден за : Ukulele и Мали Гитара
Пакет Тежина : 12 G / 0.42 Унци
Пакет Димензии (L*W*H) : 70*40*30 ММ / 2.76*1.57*1.18 Инчи
Мало Пакување : Не, Не Пакување
1 x Ukulele Рака

Основните својства

Број На Модел На:
DZ_MIA_27C
Бренд Име:
IRIN

Додатоци на производот