0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2017 Нов Мотоцикл Поправка Лифт Стојат Столче Седиште За KTM Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki MX Мотоцикл

2017 Нов Мотоцикл Поправка Лифт Стојат Столче Седиште За KTM Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki MX Мотоцикл

DEN 1578.24
Това е достапна

Количина на стоки


2017 Нов Мотоцикл Поправка Лифт Стојат Столче Седиште За KTM Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki MX
Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна Материјал : Инженерство степен на пластични Засилен врвот со потрошувачка дупка за брзо и лесно масло промени
Страничните панели се одлично место за да се прикаже вашите спонзори
Погоден за прикажување, одржување и стави масло, паркинг ,, мулти-функција паркинг столче, во Рамките на 190 KG оптоварување

Основните својства

Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
Добар квалитет
Објектот Тежина:
3.2kg
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
JXMOTONG
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Име На Модел:
deat
боја:
Црна

Додатоци на производот