0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-16 %
6 Инчен Музички Tambourine Tamborine Тапан Круг Ударни Овча Тапани за Деца

6 Инчен Музички Tambourine Tamborine Тапан Круг Ударни Овча Тапани за Деца

DEN 204.00
DEN 243.36
Това е достапна

Количина на стоки

6 Инчен Музички Tambourine Tamborine Тапан Круг Ударни Овча Тапани за Деца
Карактеристики :
- Мерки 6 инчи во дијаметар.
- На чело со трајни лесни овча.
- Во облик на контрола и благо свиткани рабови се лесни за млади раце учење да се игра.
- На Tambourine е мал и лесно да се носат.
- Идеална играчка за децата.
Материјал : Овча Drumhead, Дрвени Прстен
Боја : Дрво
Drumhead Дијаметар : 6" ( на околу 15 цм )
Висина : Околу 1.8" ( околу 4.5 cm )
1 x Tambourine

Основните својства

Бренд Име:
IRIN
Тип:
-
Материјал:
Овча Drumhead, Дрвени Прстен
Број На Модел На:
DZ_MIA_B0X

Додатоци на производот