0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
Тактички Се Водат Airsoft Војската Отворено Мотоцикл Лов Покрие Макбаскет Брзо Сушење Шамија Половина Лице Лов Капи

Тактички Се Водат Airsoft Војската Отворено Мотоцикл Лов Покрие Макбаскет Брзо Сушење Шамија Половина Лице Лов Капи

DEN 383.00
DEN 749.76
Това е достапна

Количина на стоки


Тактички Airsoft Лов Отворено Balaclava Худ Полно Лице Главата Маска Заштитник Црн ТЕН Лов Капи
Карактеристики На Производот :
Condtion : 100% Сосема Нов И Висок квалитет
Големина : една големина ( се Водат 47cm*26cm)
Пакет содржи : 1 x маска
Тежина : 60g
Изборот на дигитални Броеви според слики
Answer : ___________________________ Note : Ова е маска, не и на другите
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
 Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Основните својства

Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Материјал:
памук ,полиестер
Сезоната:
пролет и лето
Пол:
Унисекс
Стил:
Тактички движење
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Стил:
Спорт

Додатоци на производот