0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
Бесплатен Превозот Повеќе боја Флуоресцентни Талент Шишиња За Шанкер Пракса Коктел Shaker Бар, Паб Шише Бар Алатка

Бесплатен Превозот Повеќе боја Флуоресцентни Талент Шишиња За Шанкер Пракса Коктел Shaker Бар, Паб Шише Бар Алатка

DEN 857.00
DEN 857.28
Това е достапна

Количина на стоки

Нераскинлива Флуоресцентни Талент Шанкер шише, Бела боја со црвена капа Димензии : Висина : 3" x 11-1/5", Капацитет : 25 мл. (750 ml.) Направени од загрози доказ ПВЦ

Основните својства

Тип:
Лентата За Алатки
Бренд Име:
cocktailgeek
Материјал:
Пластични
Лентата За Алатки Тип:
талент шише

Додатоци на производот