0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Нови Cos Nyarukosan Од Аниме Haiyore Nyarukosan Cosplay Ноќта На Вештерките Слугинката Облека Лето Црно И Бело Решетки Здолништа

Нови Cos Nyarukosan Од Аниме Haiyore Nyarukosan Cosplay Ноќта На Вештерките Слугинката Облека Лето Црно И Бело Решетки Здолништа

DEN 1440.00
Това е достапна

Количина на стоки


Мојот Cosplay Мојот Cosplay е директен снабдувач на cosplay носии. Ние продаваат различни видови на носии и додатоци кои може да се види во популарната ACG(Анимација,Стрип,Игра) или филмови итн. Патем, она што е cosplay? добро, cosplay е краток за костимот игра, а тоа се случува кога илјадници ACG фанови толпата конвенција центар облечени како нивна омилена ACG ликови.Како Наруто Cosplay, Final Fantasy Cosplay, Морнар Месечината Cosplay, Хари Потер Cosplay итн. Благодарение на нашите стилисти кои имаат долгогодишно искуство, и го прави cosplay костими, не бидете изненадени на бројните варијанти тука можете да најдете на посебна cosplay костими дека сте биле во потрага за во нашата продавница. Она што е уште поважно, овие cosplay носии се исто така совршени за сите фестивали како ноќта на Вештерките или страни или други специјални прилики. Cosplay Костим трговија на Големо цена, со висок квалитет и вредни костими, ние се тестира strickly сите предмети пред да се испрати до нашите клиенти. кога ќе го поставите цел, во "касата" чекор, ве молиме имајте на ум ни порака која покажува кој големина ќе одговараат за тоа ,така што ние може да испрати точниот стоки што навистина сакате да го купите, големина се достапни : available : XXS X S S M L XL XXL за стандардни податоци за големината , ве молиме проверете ја големината на сликата. За илјадници модел на костим и видови на големина, некои специјални големина и носии е надвор од акциите , ве молиме оставете 5 ~ 7 работни дена за да се подготви.
Карактеристики :
1.Костимот Вклучува : Топ,Здолниште,Arpon,Bowknot 2.Боја : Како на сликата покаже 3. За повеќето стандардна големина имаме акции тука и брод во рок од 3 работни дена, за custom size ве молиме оставете ја вашата висина, половината, биста и колковите број кога се направи нарачка. Answer : ___________________________ Note : 1.Бојата може да бидат малку различни, поради ефект на светлина и moniter амбиент. 2.Прирачник за мерење,постојат 2-3cm во грешка,ве молиме да се разбере. 3.1 инчен=2.54 см, 1 cm=0.39 инчен
Трговија на големо цена, со висок квалитет и вредни костими, ние се тестира strickly сите предмети пред да се испрати до нашите клиенти. кога ќе го поставите цел, во "касата" чекор, ве молиме имајте на ум ни порака која покажува кој големина ќе одговараат за тоа ,така што ние може да испрати точниот стоки што навистина сакате да го купите, големина се достапни : available : XXS X S S M L XL XXL за стандардни податоци за големината , ве молиме проверете ја големината на сликата.
За илјадници модел на костим и видови на големина, некои специјални големина и носии е надвор од акциите , ве молиме оставете 5 ~ 7 работни дена за да се подготви.
Повеќе детали
КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ ВАШАТА ГОЛЕМИНА НА :
Однос на Налози
1,Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од (7) дена од денот на испорака.
2,Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
3,Можеме да зависи од нашите клиенти задоволства за да се успее.Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
4,Ако сте задоволни со нашата предмети,може ли да ве молиме да ни остават активни повратни информации . Тоа е навистина го ценат тоа!!!
Услови за Испорака
1.Вашиот објект ќе биде испратена во рок од 5 работни дена од потврдена исплатата.
2. Време на испорака :
* UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот обично се 5-7 работни дена во зависност од земјата.
* EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата.
* Кина Регистрирани Воздух Mail Како и обично,на брод во Азија,Западот Евра,САД околу 7-15 дена ; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 дена .

Основните својства

Големина:
XS, S, M, L
Извор:
Haiyore Nyarukosan
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
a002
Компоненти:
Arpon,Bowknot
Знаци:
Nyarukosan
Стил:
Се облекуваат
Знаци:
слугинката фустан
Формат:
Haiyore Nyarukosan Cosplay
Deparment:
cosplay костим
Производ Стил:
жените се облекуваат
Тип На Објект:
Униформа фустани
Големина тип:
Јуниори
Оддел:
Nyarukosan Костим
Карактеристики:
Фенси облека, Дневен фустан
Тип На Производ:
Решетки Здолништа

Додатоци на производот