0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
20Pcs Оригинални Замена 3D Аналогни Џојстик Палецот Стап Џојстик Сензор Модул За Nintend Switch НС Про контролер

20Pcs Оригинални Замена 3D Аналогни Џојстик Палецот Стап Џојстик Сензор Модул За Nintend Switch НС Про контролер

DEN 1176.00
DEN 1238.40
Това е достапна

Количина на стоки


20 Pcs Оригинални Замена дел 3 D Аналогни Џојстик Палецот Стап Џојстик Сензор Модул За Nintend Switch НС Про контролер joypad
Црна и бела, испратени случајно ве Молиме Имајте во предвид СИТЕ Може да се врати во Центар Откако ќе го инсталирате во контролер, како што се црна, бела и црна црна никој не може да се врати во canter пред да ја инсталирате на контролорот и тоа не е проблем, Но тоа е дизајн

Основните својства

Nintendo Модел:
Nintendo Префрлате
Со USB:
no
is_customized:
no
Бренд Име:
HONGYOU
Број На Модел На:
За Да Се Префрлате
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
оригиналниот:
Yes

Додатоци на производот