0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
Coshome Аниме Судбината/ЕКСТРА Последните Бис Нерон Фустан Сабја Cosplay Костими Лето Лолита Црвено Жените Фустани За ноќта на Вештерките Партија

Coshome Аниме Судбината/ЕКСТРА Последните Бис Нерон Фустан Сабја Cosplay Костими Лето Лолита Црвено Жените Фустани За ноќта на Вештерките Партија

DEN 950.00
DEN 1357.44
Това е достапна

Количина на стоки


Coshome Аниме Судбината/ЕКСТРА Последните Бис Нерон Фустан Сабја Cosplay Костими Лето Лолита Црвено Жените Фустани За ноќта на Вештерките Партија
Забелешка: Нерон фустан вклучуваат ткаенината ,фустан и bowknot
Враќање / Поврат : Сите стоки се проверуваат пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка. Превозот на плаќање не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. За било какви предмети, ве молиме испратете со trackable превозот методи,и да ни даде на следење на број.
Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот ве Молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Испорака : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5-7 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Руски клиенти мора да ни даде примачот име и презиме. Ако ви треба објектот итно, ве Молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Експрес испорака трае околу 5-7 дена да пристигнат. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот.
Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве Молиме љубезно навредуваат вашиот е-мејл или жалба до нашиот менаџер.
Уживајте во Купување на Стоки во

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
2017105
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Блузи
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
Coshome
Знаци:
Нерон
боја:
Црвена
Тип На Објект:
cosplay фустан
Нерон Фустан:
Сабја Фустан
Лолита Фустан:
жените се облекуваат
ноќ на вештерките партија се облекуваат:
Сабја Cosplay Носии
Нерон Cosplay Носии:
Нерон Cosplay
сабја cosplay:
Црвена
Нерон перика :
Сабја перика
Судбината/ЕКСТРА Последните Бис:
Судбината екстра cosplay носии
Состојба:
Нови

Додатоци на производот