0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
USB3.0 Слот Приклучок Директно Plug Женски Женски Штекер Одговара За 86mm 120mm Празен Ѕид Панел Faceplate

USB3.0 Слот Приклучок Директно Plug Женски Женски Штекер Одговара За 86mm 120mm Празен Ѕид Панел Faceplate

DEN 97.00
DEN 120.96
Това е достапна

Количина на стоки


Боја : Бела Тип : USB3.0 , женски женски Компатибилен за : 86x86mm и 120x70mm ѕидниот штекер ( слот дупка големина е 23x36mm) Панел Материјал : Пламен Retardant Пластични Големина : 23mm*36mm Нето Тежина : 30g Ако ви треба празно ѕиден штекер, ве молиме притиснете , , , . 1 Парче x USB3.0 слот
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. 9. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. благодарение 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Или, можете да изберете да имате замена. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно и helpfup за нашите долгорочни бизнис. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво се обрати вашите грижи. Ви благодариме на соработката !

Основните својства

Стандард:
Universal Plug
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Примена:
Болница,Комерцијални,Индустриски,Станбени / Општа Намена
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Бренд Име:
UKITSON
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Номинална Напон:
110-250V
Број на USB Порти:
1
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
5V 2.1 A
WIFI:
No
Број На Модел На:
128USB3
Места Број:
1
Тип:
Ѕиден Штекер Слот
боја:
Бела
димензија:
23x36mm
компатибилен за:
86mm или 120mm Ѕидниот Штекер
Апликации:
Хотел/ Office/ Home/ Училиште/Сала За Состаноци
USB Тип:
3.0
Пакување:
пластична кеса
Количина:
1 Парче
Гаранција:
12 месеци

Додатоци на производот