0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Високи Перформанси мотоциклите Додатоци Cam Вратило Camshaft За Јамаха YBR125 XTZ125 YBR XTZ 125CC Додатоци

Високи Перформанси мотоциклите Додатоци Cam Вратило Camshaft За Јамаха YBR125 XTZ125 YBR XTZ 125CC Додатоци

DEN 1019.04
Това е достапна

Количина на стоки


Fitment: За Јамаха YBR125 XTZ 125
Опис:
Материјал: Челик Легура
Тежина: За 0.4 KG
Количина: Еден КОМПЈУТЕРИ
Други: Не Вклучуваат Настава
Забелешка: ве Молиме Потврдете Големината Пред Купување
Слика детали:
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО
7.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. АКО не сте задоволни со нашата предмети и услуга .Ве молиме љубезно ни даде 5 Ѕвезди позитивни .и тогаш .ни ги испратите на екранот .ние ќе ви даде Најдобри попуст Или Убав подарок во вашето следно купување
2.ние ќе го цениме што може да ни се јавите пред да сакате да остави Негативни (под 2 ѕвезди) Или Netural (3 ѕвезди).ние ќе ви помогнат да се реши овој ПОБРЗО и да ви ги задоволи ~
АКО не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од FX ,што може да се врати или размена вашиот itemswithin 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени,неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Основните својства

Тип На Објект:
Camshaft
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
ОЕМ квалитет
Име На Модел:
Кам Вратило Camshaft
Зафатнина (ml):
125cc
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.6kg
Материјал Тип:
Челик
боја:
АД Слика Покажува
Fitment:
За Јамаха YBR125 XTZ 125

Додатоци на производот