0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
1 Парче на Квалитетот на Приклучокот LC Оптички Влакна Спојка Слот Штекер 23x36mm Користат За Ѕид Панел Штекер Прирабница

1 Парче на Квалитетот на Приклучокот LC Оптички Влакна Спојка Слот Штекер 23x36mm Користат За Ѕид Панел Штекер Прирабница

DEN 89.00
DEN 110.88
Това е достапна

Количина на стоки


Боја : Бела Тип : LC / Оптички Влакна Спојка Компатибилен за : 86x86mm и 120x70mm и 118mm ѕидниот штекер ( слот дупка големина е 23x36mm) Панел Материјал : Пламен Retardant Пластични Лесна инсталација и connection Големина : 23mm*36mm Нето Тежина : 30g Ако ви треба празно ѕиден штекер, ве молиме кликнете , , , 1 Парче x LC / Оптички Влакна Спојка слот ( женски женски)
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. 9. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. благодарение 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Или, можете да изберете да имате замена. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно и helpfup за нашите долгорочни бизнис. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво се обрати вашите грижи. Ви благодариме на соработката !

Основните својства

Стандард:
Universal Plug
Број На Модел На:
128LC
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Примена:
Болница,Комерцијални,Индустриски,Станбени / Општа Намена
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Бренд Име:
UKITSON
Број на USB Порти:
Никој
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Номинална Напон:
110-250V
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
WIFI:
No
Места Број:
1
Тип:
Ѕиден Штекер Слот
боја:
бела и сина
димензија:
23x36mm
компатибилен за:
86mm или 120mm или 118mm Ѕидниот Штекер
Апликации:
Хотел/ Office/ Home/ Училиште/Сала За Состаноци
слот тип:
LC / Оптички Влакна Спојка
Пакување:
пластична кеса
Количина:
1 Парче
Гаранција:
12 месеци

Додатоци на производот