0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
TREAZY Мода Кристал Свадба Коса Чешли за Жените Шноли Сребро Позлатен Среќен Цвет Флорални Свадба Коса, Накит Матурска Подароци

TREAZY Мода Кристал Свадба Коса Чешли за Жените Шноли Сребро Позлатен Среќен Цвет Флорални Свадба Коса, Накит Матурска Подароци

DEN 131.00
DEN 181.92
Това е достапна

Количина на стоки


Топло Препорачувам
Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : Цинк Легура & Кристал Кристал
Накит Вид : Свадба Булчински чешел косата
Големина : 8.5 cm(W)*5.8 cm(H)
Овој Накит договор со животната средина барања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не носат.
Фантастични коса додатоци за Свадби, Proms, Партии или други специјални прилики.
Тоа го прави вашиот изглед благородна и да го додадете вашиот шарм
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Основните својства

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
TREAZY
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
30H01
Големина:
8.5cm(W)*5.8cm(H)
позлата:
сребро позлатен
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Подарок за:
Свадба/Деверуша/Мајка/Жена/Ќерка/Девојка

Додатоци на производот