0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-17 %
CITALL Црна Пред Право брава за влезна Врата се Справи со Замена Одговара за Chevrolet Aveo Aveo5 Pontiac G3 96541632

CITALL Црна Пред Право брава за влезна Врата се Справи со Замена Одговара за Chevrolet Aveo Aveo5 Pontiac G3 96541632

DEN 398.00
DEN 479.52
Това е достапна

Количина на стоки

Црна Пред Право Надвор Од Надворешниот Надворешните Рачки На Вратите Одговара За Chevrolet Aveo Aveo5 Pontiac G3 96541632
Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјал : Пластични & Метал Големина : прибл.17.2 x 7.5 cm(6.77 x 2.95 инчи)(L x W) Дупка со Дијаметар : прибл.1.4 см(0.55 инчи) Производителот Дел Број : 96541632 Објект се вклучени : 1 x Надворешните Рачки на вратите Поставеност на Возило : пред право Компатибилен Со :
Одговара за Chevrolet Aveo 2004-2006
Одговара за Chevrolet Aveo5 2006-2011
Одговара за Pontiac G3 2009
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
Производ Димензија :
Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Совршен натпревар за оригинална опрема.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Основните својства

Бренд Име:
CITALL
Автомобил модел:
Одговара за Chevrolet Aveo Aveo5 Pontiac G3
Модел Година:
2006 2007 2008 2009 2010 2011
Име На Модел:
96541632
Објектот Должина:
17.2cm
Објектот Ширина:
7.5cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал Тип:
Пластични & Метал
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност
Тип На Објект:
Рачки На Вратите
боја:
Црна
Големина:
approx.17.2 x 7.5cm(6.77 x 2.95inch)(L x W)
Осветленост Дел Број:
96541632
одговара 1:
Одговара За Chevrolet Aveo
погоден:
за автомобил пред право надворешната врата

Додатоци на производот