0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-16 %
Силиконска Смола Pendant Мувла Шупливи Мали Сакура Украси Рачно Изработени Накит Алатка За Правење

Силиконска Смола Pendant Мувла Шупливи Мали Сакура Украси Рачно Изработени Накит Алатка За Правење

DEN 45.00
DEN 53.28
Това е достапна

Количина на стоки

Силиконска Смола Pendant Мувла Сакура Украси Рачно Изработени Накит Алатка За Правење
Карактеристики : Силикони е флексибилен, отпорност на кинење, издржливи во употреба Лесен за употреба и чисти Лесно да се добие, мирис и вкус далеку Еднократно, не-стап Тие може да се користи со таквите материјали како светлина метали, гипс, восок, сапун, епоксидни и уретан смоли. Форма degassed во посебна vacum-cam кој овозможува да се ослободи од воздушни меури во силиконски калап маса, подобрување на формата и до точно да се пренесе фини детали Форми НЕ СЕ ПОГОДНИ за производство на прехранбени производи! Погоден за Накит Изработка на Спецификации : Тип : Накит Мувла Материјал : Смола Шема : Шупливи Мали Сакура Дијаметар : 3.3 cm Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Силиконски Калап

Основните својства

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
5g
Број На Модел На:
Силиконски Калап
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Силикони
Производ Карактеристики:
накит мувла
Објектот Дијаметар:
3.3cm

Додатоци на производот