0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-36 %
Моден Накит Лопата За Дијамантски Монистра Бисери Gemstones Лажичка Алатки Pick-up Алатка Со Плоча се Справи со Нови

Моден Накит Лопата За Дијамантски Монистра Бисери Gemstones Лажичка Алатки Pick-up Алатка Со Плоча се Справи со Нови

DEN 55.00
DEN 85.44
Това е достапна

Количина на стоки

Вовед : Овој накит лопата е супер корисна со плоча се справи,и тоа е одличен за ракување со бисери,бисери и дијаманти. Кога ќе треба да се стави накит во мали торби,тогаш ќе треба да треба оваа алатка! Карактеристики : Висок квалитет на материјалите. Мини големина и преносни. Одлично за лесно scooping до метални честички,скапоцени камења и дијаманти. Корисна за да се стави монистра во мали торби. 1 парче на накит лопата само,други додатоци демо на сликата не се вклучени! Спецификација : Материјал : Метал Боја : Како на сликите покажуваат Димензии : 4.8x6x1.7cm/1.89x2.36x0.67" Тежина : 15g Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува (без мало пакет) : 1 x Накит Лопата

Основните својства

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Број На Модел На:
Накит Лопата
Накит Алатки & Опрема Тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Објектот Ширина:
1.89inch
Бренд Име:
убава план
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
0.67inch
Производ Карактеристики:
Накит Лопата
Објектот Должина:
2.36inch
Објектот Тежина:
15.0g
Објектот Дијаметар:
0inch

Додатоци на производот