0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
1pcs УВ Смола Накит Течни Силиконски Калап Еден Куп Цвеќиња Смола Шарм Калапи За DIY Изработка на Накит

1pcs УВ Смола Накит Течни Силиконски Калап Еден Куп Цвеќиња Смола Шарм Калапи За DIY Изработка на Накит

DEN 113.00
DEN 144.48
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : Силикон
Големина:10.2*0.8 cm тежина:33g
Количина : 1pcs
Состојба : 100% Сосема Нов

Основните својства

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
MIZUKAGAMI
Број На Модел На:
DJ-00681
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Силикони
Објектот Тежина:
33g

Додатоци на производот