0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
100PCS 3.0 cm 1.15 Црна Лента Форма Лепило обична пластична pin грбот погоден за брошеви значка,30мм пластични безбедност иглички

100PCS 3.0 cm 1.15 Црна Лента Форма Лепило обична пластична pin грбот погоден за брошеви значка,30мм пластични безбедност иглички

DEN 675.84
Това е достапна

Количина на стоки


1)Материјал : Пластични,метални
2)Тежина е за 0.60 g/еез,големина : 3.0 cm*6mm

Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
пластични значка pin грб,Пластични pin грбот за брошеви,рачно изработени brooch pin назад,DIY накит, украс
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Прибл. време на испорака
Ние брод вашата објекти надвор од Кина Пост за сите на земјата покрај НАС од страна на Epacket. Обично тоа треба цела 12-45 работни дена да повеќето земји во светот. Ве молиме да се разбере тоа навистина зависи од дестинацијата каде што живеат, сообраќајниот метеж и царински преглед, итн.
Ако не ја добиете вашата предмети во 45 работни дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви испрати уште еден за слободни или рефундирање на вашите пари.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Се Враќа & Гаранција
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 7 дена по приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да го реши секој проблем.

Основните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
3.0cm
Објектот Ширина:
3.0cm
Број На Модел На:
FS2643
Бренд Име:
MAUTSU
Објектот Дијаметар:
3.0cm
Објектот Висина:
0.58cm
Производ Карактеристики:
пластични безбедност иглички
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Тежина:
0.55g
Материјал:
Пластични

Додатоци на производот