0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-17 %
19mm Одговара 18mm Цвет Круг Brooch База Cabochon Ќорци Коцки со Brooch Иглички Камео Cabochon База Поставување DIY Накит Наоди

19mm Одговара 18mm Цвет Круг Brooch База Cabochon Ќорци Коцки со Brooch Иглички Камео Cabochon База Поставување DIY Накит Наоди

DEN 67.00
DEN 81.12
Това е достапна

Количина на стоки


19mm Одговара 18mm Чипка Цвет Круг Brooch База Cabochon Ќорци Коцки со Brooch Иглички Камео Cabochon База Поставување DIY Накит Наоди

Основните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Бренд Име:
Aogue
Материјал:
Метал
Точка име :
Brooch Иглички Камео Cabochon База Поставување
Објектот Боја:
Златен,Сребрен,Антички Бронза,Бела К,Розово Злато
објектот пакување:
Околу 10Pieces
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
18mm
Објектот Форма:
Чипка Цвет Круг Круг
Имаат Кука:
без кука
Парична казна или Моден:
Моден
користат за:
DIY Brooch Pin Накит Материјали Наоѓање
Подготви време:
Со 2 дена
is_customized:
Yes

Додатоци на производот