0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
25 Метри 3.8 MM Месинг Родиум Позлатен Коцка Синџир,рачно изработени, -D1301

25 Метри 3.8 MM Месинг Родиум Позлатен Коцка Синџир,рачно изработени, -D1301

DEN 840.00
Това е достапна

Количина на стоки


Предмет : 3.8 MM Месинг Родиум Позлатен Коцка Синџир,рачно изработени
Количина : 25 Метри
Големина : 3.8 mm
Материјал : Месинг
Доведе Слободни И Никел Слободни

Основните својства

Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Тежина:
450g
Производ Карактеристики:
лесно користење
Број На Модел На:
D1301
Тип На Објект:
накит наоди
боја:
Никел позлатен
Материјал:
Дувачкиот
Тип На Објект:
метални синџири

Додатоци на производот