0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
железо безбедност игли, Метал, 19.5~132x4.5~16.5x1.5~3мм; pin: (0.2~1mm; 240pcs/кутија

железо безбедност игли, Метал, 19.5~132x4.5~16.5x1.5~3мм; pin: (0.2~1mm; 240pcs/кутија

DEN 682.00
DEN 947.52
Това е достапна

Количина на стоки


Железо Безбедност Игли, Platinum
Големина : околу 4.5~16.5 mm широк, 19.5~132mm долг, 1.5~дебелина 3мм; pin : (0.2~1mm; 240pcs/Кутија;
130mm : 10pcs;
28mm : 50pcs;
56mm : 80pcs;
20mm : 100pcs.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Основните својства

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
ТРЕБА-JP0002-01
Објектот Тежина:
225g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Метал
Употреба:
Безбедност Иглички
единица:
1box
Материјал:
Железо

Додатоци на производот