0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
10pcs/многу 23*23mm Антички Сребрен Шупливи Срцето Шарм Pendant Фитинг Жените Diy Копче синџир Хривнија Ѓердан Накит Наоди

10pcs/многу 23*23mm Антички Сребрен Шупливи Срцето Шарм Pendant Фитинг Жените Diy Копче синџир Хривнија Ѓердан Накит Наоди

DEN 108.00
DEN 119.52
Това е достапна

Количина на стоки


10pcs/многу 23*23mm Антички Сребрен Шупливи Срцето Шарм Pendant Фитинг Жените Diy Копче синџир Хривнија Ѓердан Накит Наоди

Основните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
2.3cm
Број На Модел На:
EY1928
Накит Наоди Тип:
Изолација
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
срцето шарм
Објектот Должина:
2.3cm
Објектот Дијаметар:
2.3cm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
30g
Објектот Висина:
2.3cm
боја:
антички сребрен
Големина:
23*23mm
Материјал:
Легура
Употреба:
diy шарм ѓердан

Додатоци на производот