0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
AODUOLA 5pcs Прекрасна Божиќ дрво приврзоци Одговара Европа Шарм Хривнија diy

AODUOLA 5pcs Прекрасна Божиќ дрво приврзоци Одговара Европа Шарм Хривнија diy

DEN 133.00
DEN 151.20
Това е достапна

Количина на стоки


Сите производот имаат голем попуст сега( 5% попуст -50%попуст ),тоа не е цена која е покажаа на picutuere!!тоа е поевтино!!!!
(има Мулти-обоени Сликата во објектот е опис , не значи дека ќе се избрани објект, мешана боја слика само функцијата на реклами покаже сите бои имаме, ќе добиете боја исто како наслов, ако треба и други бои, ве молиме изберете друга ставка од мојата продавница, ви благодарам многу)
Слики : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме и среќно купување!

Основните својства

Бренд Име:
AODUOLA
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
2.9cm
Производ Карактеристики:
Елката приврзоци
Објектот Дијаметар:
4.5cm
Објектот Висина:
4.5cm
Објектот Должина:
4.5cm
Објектот Тежина:
3.5g
Број На Модел На:
DGB502
Тип На Објект:
накит наоди
Тип:
Расфрлани монистра
Процес На Преработка:
позлата
Боја:
multicolor
Текстурата на материјалот:
Легура

Додатоци на производот