0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Beadsnice Плоштадот Прстен Ќорци 925 Фунта Сребрен Прстен Поставување со 8мм Плоштадот Рамна Подлога за Cabochon DIY Нова Година на Подарок ID36122

Beadsnice Плоштадот Прстен Ќорци 925 Фунта Сребрен Прстен Поставување со 8мм Плоштадот Рамна Подлога за Cabochon DIY Нова Година на Подарок ID36122

DEN 393.60
Това е достапна

Количина на стоки


925 Фунта Сребрен Прстен Поставување
Име 925 Фунта Сребрен Прстен Поставување
Материјал
925 sterling silver
Големина 8мм
Боја
сребро.
Тежина 2.36 грам по pc
ЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма. Слика прикажани се застапеност на предмети што ќе ги добиете од нашата продавница. Сликите се земени од реалниот акции под бела светлина ефекти. Но, производот може да се појави поголем ИЛИ малку боја разлика на вашиот КОМПЈУТЕР екран, ве молиме обратете се до големината информации на описи. Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец да го следи. Превозот Време : Ние ќе accorrding вашиот режим на despatch брод предмети. Ако немаат посебни барања предмети ќе бидат испратени надвор преку Хонгконг пост редовни воздухопловната во рок од 3 дена откако ќе добиеме вашата уплата. Превозот Адреса (Многу важно) Ние брод нарачка до вас со адресата лево на Aliexpress. За да се избегне недостасува цел ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се оставени на Aliexpress е вашиот Примарен превозот адреса. Следење на Број : Ние обезбеди следење на броеви, за сите налози за Плаќање : не прифаќаме сите плаќања како што се : ЗОШТО НАШАТА ЦЕНА Е НЕПОБЕДЛИВА? Нема middleman помеѓу нас и нашите costumers. ЗОШТО КУПИ ОД НАС? 1. КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ & НЕПОБЕДЛИВА ЦЕНИ 2. ОПЦИЈА ДА БРОД ПОБРЗО 3. 45-ДЕН 100% ЗАДОВОЛИТЕЛНО ГАРАНТИРААТ 100% задоволство е наша гаранција. Ако примите објектот, а исто така сме задоволни со нашиот производ или услуга, ќе ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро и да продолжи да обезбеди квалитетни производи по ниски цени. Ако сте незадоволни со предмети или услугата и план за да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ќе ве молам пишете ни веднаш на ? Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем во најкраток можен рок. За нас Монистра, Убав Накит е накит наоди фабрика и веледрогерија во Кина. Ние се гордееме на нашиот квалитет, ниски цени и пријателски услуги на клиентите!

Основните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.67cm
Бренд Име:
beadsnice
Метали Тип:
Сребро.
Производ Карактеристики:
Сребрен Прстен Квадратен Ќорци
Број На Модел На:
36122
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
2.36g
Објектот Ширина:
1.67inch
Објектот Висина:
1.67cm
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Име на производ:
сребрен прстен база
Големина:
8мм
Тежина:
2.36 грам по пар
боја:
Сребро.
Пакет:
1pcs по pc
накит наоѓање:
сребро плоштадот рамна подлога
сребрен прстен база:
cabochon поставување
накит компоненти:
за прстен одлуки
Обликот:
Плоштад
Стил:
Тренди

Додатоци на производот