0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
Meetcute 3pcs Нови Памук, Лен Пакет Џеб Lotus Вреќа Накит Пакет Торба Влечење Јаже Пошта трговија на Големо

Meetcute 3pcs Нови Памук, Лен Пакет Џеб Lotus Вреќа Накит Пакет Торба Влечење Јаже Пошта трговија на Големо

DEN 81.00
DEN 91.68
Това е достапна

Количина на стоки


**Драги пријатели, Добредојдовте во мојата продавница!!
Ако вашиот објект не пристигнат на време, или имате било какви проблеми околу објектот. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене прво, јас ќе се обидам мојата најдобра реши да им помогне тоа ПОБРЗО! Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации до нас пред да се поврзеш ми го реши проблемот.
Многу ви благодариме за вашето внимание и да купите**
Опис : Производот Категорија : Накит кеси
Материјал : лен
стил : Неврзан
Цврстина : Мека
модел : обична
Спецификации : 11 * 14 см
Предмет : лен lotus торба
Боја : беж
Пакување :
1 X Накит торба

Основните својства

Големина:
S
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Дијаметар:
11cm
Број На Модел На:
xq0497bag80104
Бренд Име:
Meetcute
Објектот Должина:
14cm
Објектот Ширина:
11cm
Производ Карактеристики:
накит торба
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Висина:
14cm
Објектот Тежина:
10g
Материјал:
Ткаенини
Материјал:
Лен
Големина:
11*14cm
боја:
Беж

Додатоци на производот