0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
JAVRICK Гроздобер Накит Бисер Ѓердани Хривнија Складирање Носителот Заклучување Дрвени Случај Подарок Кутија

JAVRICK Гроздобер Накит Бисер Ѓердани Хривнија Складирање Носителот Заклучување Дрвени Случај Подарок Кутија

DEN 126.24
Това е достапна

Количина на стоки

JAVRICK Гроздобер Накит Бисер Ѓердани Хривнија Складирање Носителот Заклучување Дрвени Случај Подарок Кутија 100% сосема нов и висок квалитет Ова е една убава минијатура складирање кутија, направени во гроздобер стил, кој ќе изгледа зачудувачки околу вашиот дом. Таа е направена од дрво и има шема на Цвет печатени на тоа што е многу многу во согласност со сегашниот тренд. Капакот е шарки и се одржува затворени со метални антички стил затворач. Прекрасна кутија за чување на посебен предмет на накит или ќе се направи една убава свадба корист или прстен кутија на свадба. Исто така, ќе се направи еден мал, но совршено формиран подарок кутија за подарок на Божик. Материјал : Кинески ела / композитни плоча (не дрво), кожа врежана шема, заклучување, зглоб е легура Боја : Боја случаен испораката,доколку купите повеќе од еден,може да се добијат на истата боја или со повеќе бои Боја : Боја случаен испораката,доколку купите повеќе од еден,може да се добијат на истата боја или со повеќе бои, Големина : (L*W*H)8.0*6.50*6.30 cm/3.15"*2.56"*2.48" Количина : 1 Pc

Основните својства

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
кожа
Објектот Тежина:
63g
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Производ Карактеристики:
Боја
Објектот Висина:
2.48inch
Објектот Дијаметар:
3.15inch
Бренд Име:
JAVRICK
Објектот Должина:
3.15inch
Број На Модел На:
Q81D2S9010%
Објектот Ширина:
2.56inch

Додатоци на производот