0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
1000pcs 14x20cm бела ziplock кеси јасно пластични кеси транспарентен јп zip заклучување торба за текстил/подароци/Накит Пакување Екранот торба

1000pcs 14x20cm бела ziplock кеси јасно пластични кеси транспарентен јп zip заклучување торба за текстил/подароци/Накит Пакување Екранот торба

DEN 719.00
DEN 1382.40
Това е достапна

Количина на стоки


ziplock кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , предиво кеси, вреќи
1000pcs 14x20cm бела ziplock кеси јасно пластични кеси транспарентен јп zip заклучување торба за текстил/божиќ/подароци/Накит Пакување Екранот торба
Тип : ziplock кеси пластична Кеса за накит Пакување Екранот перници за Складирање торба Материјал : пластични Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодарам!) Големина : 14x20cm бела ziplock кеси На ziplock кеси направени од рачно производство ,големината грешка 0.5~2 мм е нормално . Количина : 1000 Pcs бела ziplock кеси (1% грешка за количината е нормално ,ви благодариме за вашето разбирање.) Пакет се Вклучени : 1pack=1000 Pcs Ќе Добиете 1pack на бели ziplock Подарок Торба

Основните својства

боја:
14x20cm
Големина:
Thickness 0.1mm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
14*20
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
14cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Производ Карактеристики:
бела ziplock кеси јасно пластични кеси транспарентен јп zip заклучување торба
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Пластични
Објектот Ширина:
20cm

Додатоци на производот